wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής, 10 Ιανουαρίου 2016 (live).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αίας Ευόσμου 1-1

Μακεδονικός - Ιάσων Αυγής 3-3

Οδυσσέας Κορδελιού - Θερμαϊκός Θέρμης 2-1

Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 3-2

Δόξα Πενταλόφου - Νίκη Μεσημερίου 0-2

ΑΟ Καρδίας - ΓΣ Ηλιούπολης 0-0

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0

Παύλος Μελάς - Θύελλα Περιστερώνα 1-0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - Αξιός Ανατολικού 3-3

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αστέρας Αμπελοκήπων 2-1

Νίκη Ευκαρπίας - ΑΟ Μεσήμβριας 2-2

Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-2

Δόξα Αδένδρου - ΑΕ Ευόσμου 0-5


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΣ Νεάπολης 1-2

Αναγέννηση 2005 - Ενωση Συκεών 1-1

Μελιτέας - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-1

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-1

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Χελιδόνια - ΠΑΟΝ Επιβατών 3-5

Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Επανομής 0-2

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 2-0

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αστέρας Ραιδεστού 0-2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Δορκάδας 3-4

ΜΑΣ Στίβου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 3-1

Μακεδονικός Ασκού - Αρης Καβαλαρίου 1-2

Αρης Ξηροποτάμου - Δόξα Ασσήρου 3-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αναγέννηση Προχώματος 1-4

Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-3

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΣ Μενεμένης 3-2

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μαγνησιακός 2-0

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-1

Ελπίδες Χαλάστρας - Νίκη Νεοχωρούδας 0-4


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-2

Πανόραμα - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 0-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου - Κισσός Χορτιάτη 1-1

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-1

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 3-0

Δόξα Αρετής - Κανονιέρηδες 1-4


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΓΣ Φοίνικα - Αριστοτέλης 1-0

Μέντεκας Καλαμαριάς - Θρίαμβος Ταγαράδων 3-1

Αετός Βασιλικών - ΑΕ Μαρτίου 4-0

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Νίκη Κερασιάς 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΑΣ Βασιλούδι 1-0

Φοίνικας Σχολαρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-4

Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού 1-2

Διγενής Κρυονερίου - ΑΣ Αρέθουσα 2-1


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου - Φίλιππος Ελεούσας 0-2

Απόλλων Καστανά - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-2

Εύοσμος 2006 - Δάφνη Ακροποτάμου 0-0


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Πήγασος - Κυψέλη Νεάπολης 4-0

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-2

Αστραπή Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-0

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΠΑΟΚ Πολίχνης 1-3


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Σάντος - Δόξα Λακκιάς 4-1

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-2

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Κανάρης 0-0


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Μελισσουργός 2-1

Ηρακλής Μοδίου -– Εθνικός Προφήτη 1-0

Τρίτων Βόλβης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-3

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα