wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου, 16 Ιανουαρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Νίκη Μεσημερίου - Φοίνικας Πολίχνης 2-2

Μακεδονικός Λητής - Παύλος Μελάς 1-3

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Θύελλα Περιστερώνα 1-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-2

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ιωνικός 1-1

ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 1-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΑΣ Νεάπολης - Πέρα 1-0

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 3-0

ΑΕ Φαλήρου - Αναγέννηση 2005 2-1

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακρίτες Συκεών 3-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Ρυσίου 3-2

Ατρόμητος Τριαδίου - Χελιδόνια 1-0

Αστέρας Ραιδεστού - Αχιλλέας Περαίας 1-1

ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-4

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-1

Νίκη Νεοχωρούδας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-5

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 3-0

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες Χαλάστρας 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Προοδευτική - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-2

Ιωάννης Παπάφης - Αίολος 1-2

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Πανόραμα 0-7

ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδα Τούμπας 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Ντίνος Κούης 7-2

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Δόξα Αρετής 0-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αριστοτέλης - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-1

Ιπποκράτης Σουρωτής - ΓΣ Φοίνικα 2-3

Νίκη Κερασιάς - Μέντεκας Καλαμαριάς 3-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 0-1 (διακόπηκε στο ημίχρονο λόγω βροχής)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Φοίνικας Σχολαρίου 7-2

Διγενής Κρυονερίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης - Θρίαμβος Παρθενίου 1-6

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 4-1

Δόξα Λακκιάς - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-3

Μαντουλίδης - Κανάρης 3-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - Δόξα Γερακαρούς 3-2

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ηρακλής Μοδίου 1-2

Μελισσουργός - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 1-1

Εθνικός Προφήτη - ΠΑΟ Καρτερών 2-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα