wrapper

Όλα Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής, 17 Ιανουαρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μακεδονικός - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 τελικό

Αίας Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού 2-2 τελικό

Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Δόξα Πενταλόφου 6-0 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΟ Καρδίας 0-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας 2-2 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-3 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Νίκη Ευκαρπίας 4-2 τελικό

Δόξα Αδένδρου - Ελευθεριακός 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Δόξα Αγ.Παύλου 2-1 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Μελιτέας 1-0 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Μαραθώνας 2-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Αστέρας Ανάληψης 1-2 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - Αστραπή Μεσαίου 2-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Διγενής Μονολόφου 0-2 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών 2-1 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - ΜΑΣ Στίβου 2-0 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Ασκού 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Εθνικός Μαλγάρων 3-2 τελικό

Μαγνησιακός - Μ.Αλέξ. Βραχιάς ΑΝΕΒΛΗΘΗ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Εθνικός Αστέρας 5-1 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ελπίδες Ηλιούπολης 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Ευόσμου 3-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Νίκη Ηρακλείου 1-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-2 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 7-0 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Τριλόφου 2-5 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αετός Βασιλικών 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Σοχού 1-1 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Βρασίδας Βρασνών 2-0 τελικό

ΑΣ Αρέθουσα - Αετός Ανω Σταυρού 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Θεσσαλονίκη - Απόλλων Καστανά 2-3 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - Εύοσμος 2006 2-0 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Μπέμπηδες Ιωνίας 2-0 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Πήγασος - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 0-4 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - Καπετάν Αγρας 2-5 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αστραπή Νεάπολης 1-3 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-5 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα