wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου 30 Ιανουαρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα 3-2

Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - ΑΟ Μεσήμβριας 4-0

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Δόξα Ελπίδας 1-0

Ομόνοια Σίνδου - Νίκη Ευκαρπίας 2-0

Ελευθεριακός - Ιωνικός 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-1

ΑΕ Φαλήρου - Πέρα 1-0

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 1-1

Ακρίτες Συκεών - Αναγέννηση 2005 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 0-0

Αστέρας Ραιδεστού - Μαραθώνας 2-0

ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 2-1

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αχιλλέας Περαίας 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - ΑΣ Μενεμένης 0-1

Νίκη Νεοχωρούδας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-4

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μ.Αλέξ. Βραχιάς 4-4

Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Μετεώρων 3-1

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες - Ντίνος Κούης 2-1

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Νίκη Ηρακλείου 0-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 0-1

Ιπποκράτης Σουρωτής - Αριστοτέλης 1-0

Νίκη Κερασιάς - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 4-1

Αετός Βασιλικών - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-0

Μέντεκας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΑΣ Βασιλούδι - Δάφνη Ευαγγελισμού 3-2

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης - Μπέμπηδες Ιωνίας 2-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-1

Αναγέννηση Επταπυργίου - Μαντουλίδης 3-5

Δόξα Λακκιάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 2-0

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μελισσουργός 2-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα