wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 31 Ιανουαρίου 2016.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Πενταλόφου 1-0

Μακεδονικός - ΑΟ Καρδίας 2-0

Αίας Ευόσμου - Φοίνικας Πολίχνης 0-0

Ιάσων Αυγής - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0

Θερμαϊκός Θέρμης - Παύλος Μελάς 0-0

ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Λητής 5-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας - Αστέρας Αμπελοκήπων 0-0

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-0

ΑΕ Ευόσμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΑΣ Νεάπολης - Ενωση Συκεών 4-0

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Αγ.Παύλου 0-1

Εθνικός Πυλαίας - Μελιτέας 3-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Επανομής 1-2

Φοίνικας Καλαμαριάς - Χελιδόνια 3-2

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Δρυμού 1-0

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου 0-0

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αστέρας Ανάληψης 3-2

Αρης Καβαλαρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-0

Δόξα Ασσήρου - Αστραπή Μεσαίου 2-7

Μακεδονικός Ασκού - Διγενής Μονολόφου 3-0

ΜΑΣ Στίβου - Εθνικός Λαγυνών 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Μαγνησιακός - Αστραπή Δενδροποτάμου 3-3

ΜΑΣ Αγχιάλου - Εθνικός Μαλγάρων 1-2

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-5

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Προοδευτική 2-3

ΑΕ Πυλαίας - Εθνικός Αστέρας 1-0

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ελπίδες Σταυρούπολης 2-2

Ελπίδες Ηλιούπολης - Αίολος 3-0

Ελπίδα Τούμπας - Πανόραμα 1-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Κισσός Χορτιάτη 0-0

Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Ευόσμου 1-1

Δόξα Αρετής - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-2

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-1

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΓΣ Φοίνικα 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 5-2

ΑΣ Αρέθουσα - Εθνικός Σοχού 0-3

Διγενής Κρυονερίου - Φοίνικας Σχολαρίου 1-3

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Βρασίδας Βρασνών 2-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Απόλλων Καστανά - Θρίαμβος Παρθενίου 0-3

Μακεδών Ευόσμου - Εύοσμος 2006 1-0

Θεσσαλονίκη - Δάφνη Ακροποτάμου 6-0

Φίλιππος Ελεούσας - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 1-0

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Αστραπή Νεάπολης 1-2

Πήγασος - ΑΣ Αγ. Παύλος 4-1

Κυψέλη Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 3-4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-3

Σάντος - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 6-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Δόξα Γερακαρούς 5-0

Τρίτων Βόλβης - Ηρακλής Μοδίου 1-3

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα