wrapper

;Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου 6 Φεβρουαρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης - Οδυσσέας Κορδελιού 0-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου -– Ελευθεριακός 1-1

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού 1-0

ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-1

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 0-1

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Αδένδρου 1-1

Ιωνικός - Νίκη Ευκαρπίας 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - ΑΕ Φαλήρου 1-2

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-2

Πέρα - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-2

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Εθνικός Πυλαίας 1-4

Μελιτέας - Αναγέννηση 2005 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου - Ορφέας Σουρωτής 1-1

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Κρήνης 2-0

Μαραθώνας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-0

Αναγέννηση Ρυσίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-2

Χελιδόνια - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 3-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Περαίας 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ασσήρου 2-0

Αστραπή Μεσαίου - ΜΑΣ Στίβου 6-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-3

Εθνικός Μαλγάρων - Ελπίδες Χαλάστρας 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ελπίδα Τούμπας 2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 4-3

Κισσός Χορτιάτη - Κανονιέρηδες 0-0

Ντίνος Κούης - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 1-2

Ελλήσποντος Κριθιάς - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ιπποκράτης Σουρωτής - Ερμής Μηχανιώνας 6-0

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-2

Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 5-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΑΣ Βασιλούδι 1-2

ΠΑΟΚ Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Εύοσμος 2006 6-0

Μπέμπηδες Ιωνίας - Απόλλων Καστανά 1-2

Δάφνη Ακροποτάμου - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μαντουλίδης - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας - Νέστωρ Οσσας 0-2

Εθνικός Προφήτη - Μακεδονία Καλαμωτού 0-2

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα