wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 13 Φεβρουαρίου 2016.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1

Μακεδονικός - Θύελλα Περιστερώνα 1-1

Θερμαϊκός Θέρμης - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-0

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μακεδονικός Γέφυρας 2-1

Ομόνοια Σίνδου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 3-0

Ελευθεριακός - Δόξα Ελπίδας 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-3

Ακρίτες Συκεών - Πέρα 3-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Τριαδίου 4-1

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής 2-1

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μαραθώνας 2-1

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου 1-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Διγενής Μονολόφου - Αστραπή Μεσαίου 0-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Πανόραμα - Εθνικός Αστέρας 1-0

Αίολος - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Κισσός Χορτιάτη 1-6

Ελλήσποντος Κριθιάς - Εθνικός Ευόσμου 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Θρίαμβος Ταγαράδων 0-9

ΑΕ Μαρτίου - Ιπποκράτης Σουρωτής 4-3

Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 3-0

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας 4-0

Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 5-2

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΓΣ Φοίνικα 1-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΑΣ Βασιλούδι - Ελλήσποντος Μαδύτου 3-2

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-3

Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-5

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Μπέμπηδες Ιωνίας - Θρίαμβος Παρθενίου 3-4

Μακεδών Ευόσμου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-2

ΠΟ Ξηροκρήνης - Φίλιππος Ελεούσας 2-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΑΣ Αγ. Παύλος - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 0-3

Καπετάν Αγρας - Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Μαντουλίδης 5-1

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Δόξα Λακκιάς 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-1

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα