wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 20 Φεβρουαρίου 2016 (συνεχής ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς - Δόξα Πενταλόφου 1-0 
 
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Οδυσσέας Κορδελιού 2-1 
 
Νίκη Μεσημερίου - Ιάσων Αυγής  3-2
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αξιός Ανατολικού 5-0
 
ΑΟ Μεσήμβριας - Ομόνοια Σίνδου ANABΟΛΗ  
 
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ιωνικός 0-2 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3  
 
Ενωση Συκεών - Ακρίτες Συκεών 1-3 
 
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Πυλαίας 2-0 
 
Πέρα - Μελιτέας  1-1
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής 2-2 
 
Αστέρας Ραιδεστού - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-0  
 
Ατρόμητος Τριαδίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 1-2 
 
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-0   
 
Μαραθώνας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0 
 
Αναγέννηση Ρυσίου - Αχιλλέας Περαίας 2-1  
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Διγενής Μονολόφου 3-0 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Αναγέννηση Προχώματος 2-1 
 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΜΑΣ Αγχιάλου 4-1 
 
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-2 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-5
 
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Πυλαίας 0-0 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Αισχύλος Ωραιοκάστρου ΔΙΕΚΟΠΗ ΣΤΟ 28' ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ 
 
Ντίνος Κούης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-0  
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Νίκη Κερασιάς 1-1 
 
Ιπποκράτης Σουρωτής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-2 
 
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 5-1
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Διγενής Κρυονερίου 5-1 
 
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αετός Ανω Σταυρού 1-3  
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 6-0 
 
Δάφνη Ακροποτάμου - Μπέμπηδες Ιωνίας 2-1 
 
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Εύοσμος 2006 7-0 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Μαντουλίδης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-3 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Εθνικός Προφήτη - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 1-1  
 
Μελισσουργός - Ηρακλής Μοδίου 0-1

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα