wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 5 Μαρτίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Φοίνικας Πολίχνης 2-1 τελικό

Μακεδονικός Λητής - ΑΟ Καρδίας 0-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Πενταλόφου 2-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ελευθεριακός 2-0 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΣ Νεάπολης 1-5 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Μελιτέας 1-3 τελικό

Ενωση Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 0-2 τελικό

Αστέρας Ραιδεστού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Χελιδόνια 4-2 τελικό

Μαραθώνας - Αναγέννηση Ρυσίου 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Μακεδονικός Ασκού 2-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Εθνικός Λαγυνών 3-0 τελικό

 

Δόξα Δρυμού –- Αστραπή Μεσαίου 0-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-1 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Μ.Αλέξ. Βραχιάς 2-1 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-1 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Ηλιούπολης 4-1 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Πανόραμα 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Ευόσμου 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Ιπποκράτης Σουρωτής - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Βρασίδας Βρασνών 5-0 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Σοχού 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-0 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Απόλλων Καστανά 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Πήγασος - Αστραπή Νεάπολης 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Δόξα Λακκιάς - Μαντουλίδης 3-0 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Κανάρης 0-4 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - Ηρακλής Μοδίου 1-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα