wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 6 Μαρτίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Παύλος Μελάς 0-0 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-5 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 3-0 τελικό

Δόξα Αδένδρου - Ομόνοια Σίνδου 0-1 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός 0-0 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Νίκη Ευκαρπίας 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Ελπίδας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ακρίτες Συκεών 3-1 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Εθνικός Πυλαίας 1-0 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Αναγέννηση 2005 1-1 τελικό

Πέρα - Δόξα Αγ.Παύλου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ορφέας Σουρωτής 0-2 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-0 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Αχιλλέας Περαίας 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου - Κεραυνός Κολχικού 3-4 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - ΜΑΣ Στίβου 2-1 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - Διγενής Μονολόφου 4-0 τελικό

Αστέρας Ανάληψης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αναγέννηση Προχώματος 3-0 τελικό

Μαγνησιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ελπίδα Τούμπας 0-2 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αίολος 3-0 τελικό

Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Σταυρούπολης 2-0 τελικό

Προοδευτική - Εθνικός Αστέρας 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-0 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αρετής 5-1 τελικό

Κανονιέρηδες - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-0 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νίκη Ηρακλείου 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ερμής Μηχανιώνας 2-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών 2-1 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-6 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Δόξα Τριλόφου 3-1 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΓΣ Φοίνικα 1-2 τελικό

Αριστοτέλης - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Διγενής Κρυονερίου - ΑΣ Βασιλούδι 0-3 τελικό

ΑΣ Αρέθουσα - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-3 τελικό

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Ανω Σταυρού 4-1 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Φοίνικας Σχολαρίου 5-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Δάφνη Ακροποτάμου 5-1 τελικό

Θεσσαλονίκη - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 5-1 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Εύοσμος 2006 3-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 4-3 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 1-4 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Καπετάν Αγρας 6-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-2 τελικό

Σάντος - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Μελισσουργός 3-0 τελικό

Τρίτων Βόλβης - Νέστωρ Οσσας 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα