wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 20 Μαρτίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Θύελλα Περιστερώνα 0-2 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Καρδίας 0-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Δόξα Πενταλόφου 1-1 τελικό

Αίας Ευόσμου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 τελικό

Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονικός 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών - Μελιτέας 2-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 3-1 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Δόξα Αγ.Παύλου 1-3 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Πέρα 3-0 τελικό

Ενωση Συκεών - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας 3-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Χελιδόνια 4-0 τελικό

Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Ρυσίου 1-1 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Μαραθώνας 1-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝ Επιβατών 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

ΜΑΣ Στίβου - Κεραυνός Κολχικού 0-4 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Λαγυνών 0-2 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - Αστραπή Μεσαίου 0-3 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - Αστέρας Ανάληψης 0-0 τελικό

Δόξα Δρυμού - ΑΕ Φιλύρου 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Αναγέννηση Προχώματος 3-1 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μ.Αλέξ. Βραχιάς 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ελπίδες Ηλιούπολης - Πανόραμα 0-3 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Εθνικός Αστέρας 2-5 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-1 τελικό

Εθνικός Μετεώρων - Προοδευτική 3-0 τελικό

ΑΕ Πυλαίας -– Ελπίδες Σταυρούπολης 4-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-1 τελικό

Δόξα Αρετής - Ελλήσποντος Κριθιάς 2-3 τελικό

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-2 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Νίκη Ηρακλείου 0-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Εθνικός Ευόσμου 1-0 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Κισσός Χορτιάτη 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-3 τελικό

Νίκη Κερασιάς - ΓΣ Φοίνικα 4-0 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-4 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αριστοτέλης 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - ΑΣ Βασιλούδι 1-1 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Βρασίδας Βρασνών 1-0 τελικό

ΑΣ Αρέθουσα - Φοίνικας Σχολαρίου 3-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Σοχού 1-0 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-1 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Θρίαμβος Παρθενίου 0-0 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Θεσσαλονίκη 1-0 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΠΟ Ξηροκρήνης 1-4 τελικό

Εύοσμος 2006 - Απόλλων Καστανά 2-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 2-2 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Πήγασος 1-2 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Ορφέας Αγίας Τριάδας 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επταπυργίου 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Μακεδονία Καλαμωτού 1-1 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας 0-0 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Νυμφόπετρας –- Τρίτων Βόλβης 4-3 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα