wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής 3 Μαρτίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(32η αγωνιστική)
.
Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Θερμαϊκός Θέρμης 1-2 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιάσων Αυγής 0-0 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - Αίας Ευόσμου 1-1 τελικό

Παύλος Μελάς - Μακεδονικός 0-3 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Οδυσσέας Κορδελιού 4-1 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1 τελικό

ΑΟ Καρδίας - Δόξα Πενταλόφου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Ιωνικός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 2-1 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Διγενής Μονολόφου - Κεραυνός Κολχικού 2-1 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Αστραπή Μεσαίου 0-5 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Αστέρας Ανάληψης 2-1 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Δρυμού 2-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Αίολος - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-2 τελικό

Πανόραμα - Ελπίδες Σταυρούπολης 3-2 τελικό

Ελπίδα Τούμπας - Εθνικός Αστέρας 1-0 τελικό

Ελπίδες Ηλιούπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-0 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Προοδευτική 4-0 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Εθνικός Μετεώρων 0-5 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-2 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Νίκη Ηρακλείου 1-0 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Εθνικός Ευόσμου 1-2 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Κισσός Χορτιάτη 0-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - ΓΣ Φοίνικα 2-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 6-2 τελικό

Αετός Βασιλικών - Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-0 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Αριστοτέλης 3-0 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 0-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Θεσσαλονίκη - ΠΟ Ξηροκρήνης 4-1 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδών Ευόσμου 4-2 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Μπέμπηδες Ιωνίας 5-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης - Πήγασος 1-2 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-2 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Νεάπολης 4-5 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Αγ. Παύλος 3-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014 1-5 τελικό

Δόξα Λακκιάς - Σάντος 2-6 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 4-1 τελικό

Μαντουλίδης - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 3-5 τελικό

Κανάρης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 3-3 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα