wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 24 Απριλίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

Ιάσων Αυγής - Θύελλα Περιστερώνα 1-1 (κανονική διάρκεια και παράταση) 2-3 (πέναλτι) τελικό

Οδυσσέας Κορδελιού - Αίας Ευόσμου 1-1 (κανονική διάρκεια) 4-5 (πέναλτι) τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-1 (κανονική διάρκεια και παράταση) 3-4 (πέναλτι) τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟ Μεσήμβριας 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Μελιτέας 1-1 (κανονική διάρκεια) 2-1 (παράταση) τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

Αναγέννηση 2005 - ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-2 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Μ.Αλέξ. Βραχιάς 7-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-4 τελικό

Μαγνησιακός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-2 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ολυμπος Δενδροποτάμου 3-0 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - Ελπίδες Χαλάστρας 2-4 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 4-1 τελικό

Προοδευτική - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-4 τελικό

Εθνικός Μετεώρων - Αίολος 2-0 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Πανόραμα 1-3 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδα Τούμπας 1-1 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ελπίδες Ηλιούπολης 3-3 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 9-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Πυρσός Αγίας Τριάδας 6-4 τελικό

Αριστοτέλης - ΓΣ Φοίνικα 4-1 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 3-1 τελικό

Ιπποκράτης Σουρωτής - Δόξα Τριλόφου 2-3 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-0 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Αετός Βασιλικών 1-2 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 3η αγωνιστική)

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Σταυραετός Ευξεινούπολης 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 3η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Κανάρης 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 3η αγωνιστική)

Ηρακλής Μοδίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα