wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 18 Σεπτεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-3 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου 1-0 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Ευόσμου 1-0 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-1 τελικό

Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου 2-2 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστραπή Δενδροποτάμου 4-2 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αξιός Ανατολικού 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - ΑΣ Νεάπολης 3-1 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-2 τελικό

Μελιτέας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-0 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Αγ.Παύλου 0-2 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΓΣ Ηλιούπολης 2-3 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Κρήνης 2-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πέρα 4-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2 τελικό

Διγενής Μονολόφου - Αρης Καβαλαρίου 0-2 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 1-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών 2-0 τελικό

Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας 3-0 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1 τελικό

Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου - Δόξα Δρυμού 0-2 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ελπίδες Χαλάστρας 1-2 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Εθνικός Μαλγάρων 1-1 τελικό

Μαγνησιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-1 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 4-1 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 1-2 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 2-2 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Συκεών 2-1 τελικό

Αριστοτέλης - Προοδευτική 1-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Ιωάννης Παπάφης 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Κανονιέρηδες 2-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-1 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Ντίνος Κούης 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος 1-1 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αχιλλέας Περαίας 1-6 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-1 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 0-1 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Πυλαίας 5-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

ΜΑΣ Στίβου - Νέστωρ Οσσας 4-0 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα