wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 25 Σεπτεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Μακεδονικός - Αστραπή Μεσαίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Οδυσσέας Κορδελιού - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ομόνοια Σίνδου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Φαλήρου - Νίκη Μεσημερίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ιάσων Αυγής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ελευθεριακός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Ελπίδας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου - Νίκη Ευκαρπίας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣ Νεάπολης - Μελιτέας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Αγ.Παύλου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Μαραθώνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αετός Βασιλικών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Διγενής Μονολόφου - Αρης Ξηροποτάμου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Ασσήρου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Λητής 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Δρυμού - Μακεδονικός Ασκού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ολυμπος Δενδροποτάμου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μαγνησιακός 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Προοδευτική - Ιωάννης Παπάφης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κανονιέρηδες - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αίολος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Νίκη Ηρακλείου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ελλήσποντος Κριθιάς - Εθνικός Ευόσμου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος - Ελπίδες Φοίνικα 2011 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μέντεκας Καλαμαριάς - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Δόξα Τριλόφου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών - Διγενής Κρυονερίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ηρακλής Μοδίου - ΜΑΣ Στίβου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Φοίνικας Σχολαρίου - Εθνικός Σοχού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα