wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής 2 Οκτωβρίου 2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - Ομόνοια Σίνδου 1-3 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων: 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 4-3 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός 0-3 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-0 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αίας Ευόσμου 1-0 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Αξιός Ανατολικού 3-5 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ευκαρπίας 2-0 τελικό

Μελιτέας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-3 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-0 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Ρετζικίου 0-0 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Φοίνικας Πολίχνης 0-0 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών 0-2 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-2 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Χελιδόνια 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αστέρας Ραιδεστού 1-2 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Μαραθώνας 1-2 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Θύελλα Περιστερώνα 0-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Διγενής Μονολόφου 1-1 τελικό

Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-4 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 0-3 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Λαγυνών 3-0 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Δορκάδας 1-2 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Δρυμού 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΣ Μενεμένης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη 2-3 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 6-0 τελικό

Αριστοτέλης - Αστραπή Νεάπολης 2-2 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 0-0 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 3-0 τελικό

Προοδευτική - Ένωση Συκεών 6-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 2-1 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-2 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος 2-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Διγενής Κρυονερίου 0-1 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Βρασίδας Βρασνών 4-0 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ηρακλής Μοδίου 3-2 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Φοίνικας Σχολαρίου 1-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα