wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 8 Οκτωβρίου 2016.


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1 τελικό

Ιωνικός - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-4 τελικό

Αίας Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου 1-2 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΜΣ Νικόπολη 0-3 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Φιλύρου 0-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης 3-0 τελικό

Χελιδόνια - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 6-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-1 τελικό

Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας 1-0 τελικό

Πέρα - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΟ Μεσήμβριας - Νίκη Νεοχωρούδας 2-1 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μαγνησιακός 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Μετεώρων 5-3 τελικό

Κισσός Χορτιάτη - Αριστοτέλης 3-4 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Συκεών 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ποντιακός Πολυδενδρίου 0-2 τελικό

Κανονιέρηδες - Εθνικός Ευόσμου 5-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-0 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Πυλαίας 3-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-5 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - ΜΑΣ Στίβου 2-1 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Εθνικός Σοχού 0-0 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΑΕ Νέων Σίνδου 2-0 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Εύοσμος 2006 3-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 2-4 τελικό 

Καπετάν Αγρας - ΠΑΟ Καρτερών 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μελισσουργός 1-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα