wrapper

Όλα τ α αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 9 Οκτωβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-2 τελικό

Οδυσσέας Κορδελιού - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Φαλήρου 2-0 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής 3-0 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου 1-0 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μακεδονικός 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ελευθεριακός 1-1 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας 3-0 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Δόξα Πενταλόφου 0-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-0 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Μελιτέας 1-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-5 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Μαραθώνας 1-0 τελικό

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-3 τελικό

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης 2-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Κερασιάς 1-1 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ορφέας Σουρωτής 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Κολχικού 0-6 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ασσήρου 3-0 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Θύελλα Περιστερώνα 2-1 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Διγενής Μονολόφου 3-1 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-3 τελικό

Δόξα Δρυμού - Αρης Καβαλαρίου 0-4 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 4-0 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Δορκάδας 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΣ Μενεμένης 1-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Θρίαμβος Παρθενίου 2-3 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-0 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Εθνικός Μαλγάρων 1-6 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 3-2 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Αστέρας 1-2 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Ιωάννης Παπάφης 2-0 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Προοδευτική 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αίολος 3-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ηρακλείου 0-4 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ντίνος Κούης 2-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-2 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ελλήσποντος Κριθιάς 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-1 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 0-2 τελικό

ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος - Δόξα Τριλόφου 4-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ηρακλής Μοδίου - Αετός Ανω Σταυρού 5-2 τελικό

Φοίνικας Σχολαρίου - Νέστωρ Οσσας 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-0 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-0 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 6-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης / Μακεδονικός - Κυψέλη Νεάπολης 7-1 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-1 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-6 τελικό

ΑΣ Αγιος Παύλος – ΑΟ Θράκης 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ερμής Μηχανιώνας 2-1 τελικό

Παπάδες - Κανάρης 6-1 τελικό

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 0-1 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Λακκιάς 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - ΑΕ Μαρτίου 1-2 τελικό

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου - Δόξα Γερακαρούς 0-1 τελικό

Μακεδονία Καλαμωτού - Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα