wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 15 Οκτωβρίου 2016.


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ομόνοια Σίνδου 2-0 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Οδυσσέας Κορδελιού 2-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Αστραπή Μεσαίου 2-0 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 4-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Μαραθώνας 1-2 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-0 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-1 τελικό

Πέρα - ΑΕ Κρήνης 5-0 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Ορφέας Σουρωτής 3-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αρης Ξηροποτάμου 2-0 τελικό

Διγενής Μονολόφου - Δόξα Δρυμού 2-1 τελικό

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Εθνικός Λαγυνών 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΣ Μενεμένης 0-3 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-1 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης - Κισσός Χορτιάτη 2-2 τελικό

Ενωση Συκεών - Αστραπή Νεάπολης 1-1 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 3-0 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Φοίνικα 2011 5-3 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέγας Αλέξανδρος 2014 2-3 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος 1-2 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Φοίνικας Σχολαρίου - Ηρακλής Μοδίου 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Φίλιππος Ελεούσας 1-3 τελικό

Αναγέννηση Προχώματος - Αγροτικός Αστέρας ΑΝΑΒΟΛΗ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης - Καπετάν Αγρας 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-3 τελικό

Δόξα Λακκιάς - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Δράση Αρδαμερίου 3-2 τελικό

Δόξα Γερακαρούς - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα