wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 5 Νοεμβρίου 2016.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ιάσων Αυγής 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-2 τελικό

Ιωνικός - Δόξα Πενταλόφου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών - Χελιδόνια 2-0 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-2 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 2-6 τελικό

Πανόραμα - Πέρα 2-1 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Ορφέας Σουρωτής 1-2 τελικό

Μαραθώνας - Νίκη Κερασιάς 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Θρίαμβος Παρθενίου 0-1 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 1-0 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΟ Μεσήμβριας 3-0 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης - Αριστοτέλης 0-2 τελικό

Προοδευτική - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-2 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Κισσός Χορτιάτη 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αίολος 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου 1-0 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-4 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 4-3 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Φοίνικας Σχολαρίου - Διγενής Κρυονερίου 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-5 τελικό

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου 0-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Προχώματος 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Καπετάν Αγρας 3-2 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΟ Θράκης 5-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Δόξα Γερακαρούς 1-4 τελικό

Δράση Αρδαμερίου - Μακεδονία Καλαμωτού 0-6 τελικό


Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα