wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 19 Νοεμβρίου 2016.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μακεδονικός 1-3 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-0 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 4-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-1 τελικό

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-0 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΣ Νεάπολης 2-2 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μελιτέας 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αστέρας Ραιδεστού 3-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής 2-1 τελικό

Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Κερασιάς 1-0 τελικό

Πανόραμα - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Εθνικός Πυλαίας 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Αρης Ξηροποτάμου 6-0 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-0 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-0 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - Μαγνησιακός 1-1 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Εθνικός Αστέρας 1-1 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αριστοτέλης 0-1 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-2 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κισσός Χορτιάτη 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίολος 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-1 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Φοίνικας Σχολαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-8 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - Αγροτικός Αστέρας 0-2 τελικό

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Εύοσμος 2006 6-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 0-3 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΠΑΟ Καρτερών 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Δόξα Λακκιάς 1-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα