wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 26 Νοεμβρίου 2016.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μακεδονικός - Νίκη Μεσημερίου 1-2 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου 4-2 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 τελικό

Οδυσσέας Κορδελιού - Ομόνοια Σίνδου 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ελπίδας 4-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αίας Ευόσμου 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Αγ.Παύλου 2-1 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Χελιδόνια 1-5 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Νίκη Κερασιάς - Φοίνικας Καλαμαριάς 1-2 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής 0-2 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων - Νίκη Νεοχωρούδας 0-0 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ορφέας Αγίας Τριάδας 4-3 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - Εθνικός Μετεώρων 1-1 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 2-1 τελικό

Αριστοτέλης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 6-0 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αίολος - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 4-0 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-1 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αχιλλέας Περαίας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Φοίνικας Σχολαρίου 1-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Διγενής Κρυονερίου 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας - Μακεδών Ευόσμου 2-0 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Καπετάν Αγρας 4-2 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 1-1 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Αγ. Παύλος 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 0-1 τελικό

Δόξα Γερακαρούς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα