wrapper

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 27 Νοεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-5 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δόξα Πενταλόφου 1-0 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού Δεν προσκόμισε καταστάσεις υγείας η ΑΕ Ευόσμου

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ιωνικός 0-4 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2 τελικό

Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΓΣ Ηλιούπολης ΔΙΕΚΟΠΗ ΣΤΟ 59' ΛΟΓΩ ΟΜΙΧΛΗΣ

ΑΣ Νεάπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-4 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Ακρίτες Συκεών 0-2 ΔΙΕΚΟΠΗ ΣΤΟ 50'

Μελιτέας - Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ρετζικίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Πέρα 5-0 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-3 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών 0-2 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πανόραμα 1-0 τελικό

Μαραθώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟ Δορκάδας 1-7 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 6-1 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Δρυμού 2-0 τελικό

Διγενής Μονολόφου - Μακεδονικός Ασκού 4-0 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής 4-2 τελικό

Κεραυνός Κολχικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες Χαλάστρας 0-2 τελικό

Μαγνησιακός - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Προοδευτική - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 2-2 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης 5-2 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κισσός Χορτιάτη 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-2 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1 τελικό

Ντίνος Κούης - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-0 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-2 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Κανονιέρηδες 0-2 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Σάντος Πανοράματος 3-1 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέγας Αλέξανδρος 2014 1-3 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ελπίδες Φοίνικα 2011 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-3 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ηρακλής Μοδίου 2-1 τελικό

Εθνικός Σοχού - Βρασίδας Βρασνών 3-0 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αναγέννηση Προχώματος 6-0 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δάφνη Ακροποτάμου 1-1 τελικό

Εύοσμος 2006 - Φίλιππος Ελεούσας 0-3 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 0-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης / Μακεδονικός - ΠΑΟ Καρτερών

ΑΟ Θράκης - Βορράς Αμπελοκήπων 2-1 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 3-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Δόξα Λακκιάς 4-0 τελικό

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 1-0 τελικό

Κανάρης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας ΑΝΑΒΟΛΗ

Ερμής Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επταπυργίου 5-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη 4-3 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα