wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 4 Δεκεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς - Μακεδονικός 2-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-2 τελικό

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-2 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Οδυσσέας Κορδελιού 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-2 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - ΑΕ Ευόσμου 0-1 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 4-1 τελικό

Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Γέφυρας 1-1 τελικό

Ιωνικός - Ελευθεριακός 1-3 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Νίκη Ευκαρπίας 1-0 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-0 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Νεάπολης 1-0 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Αστέρας Ραιδεστού 1-1 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 3-2 τελικό

Αετός Βασιλικών - Μαραθώνας 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Διγενής Μονολόφου 2-0 τελικό

Δόξα Δρυμού - Θύελλα Περιστερώνα 0-1 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Ασσήρου 2-1 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού 1-2 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 5-0 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Προοδευτική 5-2 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ιωάννης Παπάφης 0-3 τελικό

Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Αστέρας 2-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-3 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-1 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Ντίνος Κούης 2-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Εθνικός Ευόσμου 0-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Νίκη Ηρακλείου 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Σάντος Πανοράματος - Πυρσός Αγίας Τριάδας 17:30

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-3 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Φοίνικας Σχολαρίου 1-0 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας 3-1 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Σοχού 1-1 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-1 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 3-1 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης 1-5 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-2 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-2 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - Κυψέλη Νεάπολης 4-6 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-4 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Κανάρης 1-1 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ερμής Μηχανιώνας 3-0 τελικό

Παπάδες - Αναγέννηση Επταπυργίου 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου - Δράση Αρδαμερίου 5-0 τελικό

Μακεδονία Καλαμωτού - Εθνικός Προφήτη 0-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα