wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 11 Δεκεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Παύλος Μελάς 0-0 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Νίκη Μεσημερίου 1-1 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής 2-0 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - ΑΕ Φαλήρου 0-1 τελικό

Οδυσσέας Κορδελιού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου 1-2 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-0 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αίας Ευόσμου 4-0 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-2 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-2 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Χελιδόνια 0-2 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ομόνοια Σταυρούπολης 0-1 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακρίτες Συκεών 1-2 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Κερασιάς 4-1 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 2-1 τελικό

Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Αρης Καβαλαρίου 0-4 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟ Δορκάδας 1-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4-1 τελικό

Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Δρυμού 3-0 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-1 τελικό

Μαγνησιακός - ΑΣ Μενεμένης 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 4-0 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-1 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Κανονιέρηδες 1-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-0 τελικό

Ντίνος Κούης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 0-4 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-5 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Αίολος 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Σάντος Πανοράματος 1-5 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Μέγας Αλέξανδρος 2014 1-2 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 4-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών 4-1 τελικό

Αετός Ανω Σταυρού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-4 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου 0-4 τελικό

Εθνικός Σοχού - ΜΑΣ Στίβου 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Εύοσμος 2006 - Αγροτικός Αστέρας 0-2 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 5-2 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Μακεδών Ευόσμου 2-1 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Φίλιππος Ελεούσας 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης 4-1 τελικό

ΑΟ Θράκης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 3-1 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Καρτερών 1-2 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - Καπετάν Αγρας 3-3 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟΚ Πολίχνης 2-1 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Βορράς Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 0-1 τελικό

Κανάρης - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 1-0 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 5-2 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς 2-1 τελικό

Δράση Αρδαμερίου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2 τελικό

Μακεδονία Καλαμωτού - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 2-3 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Μελισσουργός 5-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα