wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 17 Δεκεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός 0-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αστραπή Μεσαίου 5-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Οδυσσέας Κορδελιού 2-1 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας  3-2 τελικό

Ιωνικός - Αίας Ευόσμου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-1 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - Ακρίτες Συκεών  1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού 5-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-2 τελικό

Πέρα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-1 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μαραθώνας 2-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Πανόραμα 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Θύελλα Περιστερώνα 1-3 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Κολχικού 0-0 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 6-1 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων 1-1 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-0 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Μαγνησιακός  3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ενωση Συκεών 3-4 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Προοδευτική 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-2 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-0 τελικό

Αίολος - Ντίνος Κούης 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-1 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Πυλαίας 3-2 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Ανω Σταυρού 4-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Κανάρης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 1-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα