wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 18 Δεκεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης 2-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Ομόνοια Σίνδου 0-2 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-2 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Μακεδονικός Γέφυρας 1-1 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Ελευθεριακός 2-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-2 τελικό

Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας 0-2 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Φιλύρου 1-1 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μελιτέας 0-0 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΜΣ Νικόπολη 1-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Δόξα Ρετζικίου 2-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Εθνικός Πυλαίας 5-1 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 2-1 τελικό

Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αρης Ξηροποτάμου 5-1 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Διγενής Μονολόφου 4-0 τελικό

Δόξα Δρυμού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-1 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ελπίδες Χαλάστρας 3-1 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Αστραπή Νεάπολης 2-0 τελικό

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 0-1 τελικό

Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 5-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ιωάννης Παπάφης 1-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Αριστοτέλης 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 3-1 τελικό

Κανονιέρηδες - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-2 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Νίκη Ηρακλείου 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σάντος Πανοράματος - Αχιλλέας Περαίας 0-1 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - ΑΕ Χαριλάου - Άγιος Ελευθέριος 3-2 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Ηρακλής Μοδίου 0-2 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Φοίνικας Σχολαρίου 1-1 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Νέστωρ Όσσας 1-1 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-1 τελικό 

Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Σοχού 1-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα