wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 28 Ιανουαρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αστραπή Μεσαίου 4-0 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 3-0 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας 0-1 τελικό

Αξιός Ανατολικού - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 8-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Τριαδίου 1-0 τελικό

Πέρα - Αετός Βασιλικών 2-0 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Ρυσίου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Κολχικού 2-0 τελικό

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-2 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - ΜΑΣ Αγχιάλου 2-1 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Μαλγάρων 4-4 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-2 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Αστραπή Νεάπολης 1-1 τελικό

Αριστοτέλης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Κανονιέρηδες 1-4 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-3 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-6 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-2 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Πυλαίας 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 3-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Εύοσμος 2006 4-0 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - Αναγέννηση Προχώματος 6-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΟ Θράκης 3-2 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-3 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα