wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 4 Φεβρουαρίου 2017.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ομόνοια Σίνδου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-2 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-2 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Ιάσων Αυγής 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ελευθεριακός - Αστέρας Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ελπίδας 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 4-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 0-1 τελικό

Πανόραμα - ΑΕ Κρήνης 3-0 τελικό

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής 1-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Πέρα 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νίκη Νεοχωρούδας 1-4 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΟ Μεσήμβριας 1-0 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - Θρίαμβος Παρθενίου 1-0 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Ελπίδες Σταυρούπολης 3-5 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Εθνικός Αστέρας 1-0 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιωάννης Παπάφης 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-3 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Ηρακλείου 6-1 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-0 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου 1-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 3-2 τελικό

ΑΟ Θράκης - ΑΣ Αγ. Παύλος 5-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Δόξα Λακκιάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 4-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-5 τελικό

Μελισσουργός - Μακεδονία Καλαμωτού 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα