wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 11 Φεβρουαρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Φαλήρου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ελευθεριακός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ιωνικός 2-0 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Αίας Ευόσμου 0-1 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μελιτέας - Δόξα Ρετζικίου 3-0 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Ακρίτες Συκεών 1-2 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αετός Βασιλικών 2-1 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 3-2 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Πέρα 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-0 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Χαλάστρας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αριστοτέλης - Κισσός Χορτιάτη 2-0 τελικό

Προοδευτική - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αίολος - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-2 τελικό

Ντίνος Κούης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-0 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Περαίας 0-4 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Ηρακλής Μοδίου 0-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 2-2 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 11-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Κανάρης 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Μελισσουργός 3-1 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Προφήτη 3-0 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 2-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα