wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 12 Φεβρουαρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - Μακεδονικός 0-5 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Οδυσσέας Κορδελιού 1-1 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ομόνοια Σίνδου 2-0 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιάσων Αυγής 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-1 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 4-6 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Ελπίδας 3-2 στο τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Νίκη Ευκαρπίας 5-1 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-1 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Χελιδόνια 3-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού 2-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Τριαδίου 0-1 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα 0-0 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Επανομής 1-1 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Φοίνικας Καλαμαριάς 4-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Αρης Ξηροποτάμου 4-1 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-2 τελικό

Διγενής Μονολόφου - Μακεδονικός Λητής 0-1 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Ασκού 2-2 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Δρυμού 2-0 τελικό

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-1 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΟ Μεσήμβριας 1-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Ολυμπος Δενδροποτάμου 3-0 τελικό

Μαγνησιακός - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-0 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Σταυρούπολης 4-0 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 3-1 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-2 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Αστραπή Νεάπολης 1-1 τελικό

Ενωση Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-3 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-0 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Κανονιέρηδες ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-2 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-1 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Φοίνικα 2011 0-0 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Σάντος Πανοράματος 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 3-0 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Διγενής Κρυονερίου 0-1 διεκόπη

Εθνικός Σοχού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-1 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Βρασίδας Βρασνών 1-1 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Φοίνικας Σχολαρίου 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΕ Νέων Σίνδου 2-0 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Εύοσμος 2006 0-0 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Προχώματος ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΑΣ Αγ. Παύλος - Κυψέλη Νεάπολης 4-1 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - Πυρσός Θεσσαλονίκης 3-4 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΟ Θράκης 0-1 τελικό

Καπετάν Αγρας - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-4 τελικό

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - ΠΑΟ Καρτερών 0-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επταπυργίου 5-1 τελικό

Παπάδες - Ερμής Μηχανιώνας 3-0 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 0-2 τελικό

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Δόξα Λακκιάς 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - Δράση Αρδαμερίου 2-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα