wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 26 Φεβρουαρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ομόνοια Σίνδου - Μακεδονικός 0-0 τελικό

Οδυσσέας Κορδελιού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΑΕ Φαλήρου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-2 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου 5-5 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας 4-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Νίκη Ευκαρπίας 0-2 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-2 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Μαραθώνας - Αναγέννηση Ρυσίου 2-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Επανομής 3-4 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς 2-0 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Κερασιάς 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Ξηροποτάμου 5-0 τελικό

Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Ασκού 5-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Δόξα Δρυμού 2-1 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-0 τελικό

Διγενής Μονολόφου - ΠΑΟ Δορκάδας 1-4 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Καβαλαρίου 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Μαγνησιακός 1-1 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΣ Μενεμένης 1-0 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-1 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-2 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αστραπή Νεάπολης 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νίκη Ηρακλείου 2-1 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Αίολος 1-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος  1-1 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κανονιέρηδες 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 5-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Εθνικός Σοχού ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 4-2 τελικό

Αετός Ανω Σταυρού - Διγενής Κρυονερίου 0-3 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-1 τελικό

Φοίνικας Σχολαρίου - Βρασίδας Βρασνών 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Προχώματος 8-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα