wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 4 Μαρτίου 2017.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Μακεδονικός - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 4-0 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Οδυσσέας Κορδελιού 3-0 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-4 τελικό

Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ελευθεριακός 3-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου 5-0 τελικό

Χελιδόνια - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα 2-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Τριαδίου 1-1 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-0 τελικό

Πέρα - Εθνικός Πυλαίας 1-2 τελικό

Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Κρήνης 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Ασσήρου 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Νίκη Νεοχωρούδας 2-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-5 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - Εθνικός Μαλγάρων 0-3 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ελπίδες Χαλάστρας 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αριστοτέλης - Ιωάννης Παπάφης 1-2 τελικό

Κισσός Χορτιάτη - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 5-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αίολος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-2 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αχιλλέας Περαίας 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Νέστωρ Οσσας 0-0 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Φοίνικας Σχολαρίου 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - ΑΕ Νέων Σίνδου 1-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης - Βορράς Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Αγ. Παύλος 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Εθνικός Προφήτη 2-2 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 2-1 τελικό

Δόξα Γερακαρούς - Μακεδονία Καλαμωτού 4-0 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-1

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα