wrapper

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 5 Μαρτίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σίνδου 0-0 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αστραπή Μεσαίου 4-0 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1 τελικό

Ιάσων Αυγής - Θερμαϊκός Θέρμης 1-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός 1-2 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Γέφυρας 2-0 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Αστέρας Αμπελοκήπων 4-5 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - Φοίνικας Πολίχνης 2-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-2 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη 2-1 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Μελιτέας 0-5 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου 3-0 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ Νεάπολης 3-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών 0-3 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - Μαραθώνας 0-1 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Μακεδονικός Λητής 1-5 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-2 τελικό

Δόξα Δρυμού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-2 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Κολχικού 0-1 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Θύελλα Περιστερώνα ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Διγενής Μονολόφου 0-2 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μαγνησιακός - Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-2 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Εθνικός Αστέρας - Εθνικός Μετεώρων 1-2 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Προοδευτική 3-4 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Συκεών 2-0 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 0-1 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αστραπή Νεάπολης 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-1 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Ντίνος Κούης 1-1 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-0 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Πυλαίας 0-1 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 2-2 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ελλήσποντος Μαδύτου  2-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 4-1 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Αετός Ανω Σταυρού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ηρακλής Μοδίου 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Φίλιππος Ελεούσας 3-2 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 5-1 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-2 τελικό

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 1-0 τελικό

Εύοσμος 2006 - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-7 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 1-1 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Κυψέλη Νεάπολης 4-1 τελικό

Πράσινη Θύελλα Ανακύκλωση - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-3 τελικό

ΑΟ Θράκης - ΠΟ Ξηροκρήνης 4-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 3-1 τελικό

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - ΑΣ Παπάδες 3-1 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Επταπυργίου 5-0 τελικό

Δόξα Λακκιάς - Ερμής Μηχανιώνας 2-0 τελικό

Κανάρης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-3 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα