wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 11 Μαρτίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός 0-0 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού 0-2 τελικό

Ελευθεριακός - Δόξα Ελπίδας 1-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΕ Ευόσμου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών - Νίκη Ευκαρπίας ΑΝΑΒΟΛΗ

Φοίνικας Πολίχνης - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-1 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού 6-1 τελικό

Πανόραμα - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-1 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΕ Κρήνης 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-3 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Θρίαμβος Παρθενίου 2-2 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - Μαγνησιακός 1-1 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΟ Μεσήμβριας 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Ιωάννης Παπάφης 2-0 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-1 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-2 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 5-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας - Δόξα Τριλόφου 0-0 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-1 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 1-0 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-1 τελικό

ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Δάφνη Ευαγγελισμού 4-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδών Ευόσμου 7-0 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Εύοσμος 2006 9-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης 1-3 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Πράσινη Θύελλα Ανακύκλωση 3-2 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΟ Θράκης 6-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα