wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 12 Μαρτίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΕ Φαλήρου 3-3 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - Ιάσων Αυγής 0-2 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-0 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Νίκη Μεσημερίου 1-3 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Παύλος Μελάς 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αστραπή Δενδροποτάμου 3-0 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου 2-0 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Χελιδόνια 2-2 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης 1-4 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0 τελικό

Μελιτέας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Επανομής 2-2 τελικό

Μαραθώνας - Πέρα 1-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής 0-3 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Κερασιάς 5-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Μακεδονικός Ασκού - Αρης Ξηροποτάμου 0-5 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Δόξα Δρυμού 2-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-1 τελικό

Κεραυνός Κολχικού - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-2 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - Αρης Καβαλαρίου 3-2 τελικό

Διγενής Μονολόφου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΣ Μενεμένης 5-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Προοδευτική - Εθνικός Αστέρας 3-2 τελικό

Ενωση Συκεών - Αριστοτέλης 0-2 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-7 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Κισσός Χορτιάτη 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ντίνος Κούης 2-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Ευόσμου 2-0 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Νίκη Ηρακλείου 5-1 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αίολος 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-0 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Εθνικός Σοχού 0-1 τελικό

Φοίνικας Σχολαρίου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ηρακλής Μοδίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 3-0 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-4 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αναγέννηση Προχώματος 3-0 τελικό

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-7 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων - Καπετάν Αγρας 1-4 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΠΑΟ Καρτερών 0-0 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-6 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-5 τελικό

ΑΣ Παπάδες - Δόξα Λακκιάς 3-1 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου – Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 1-1 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου - Μελισσουργός 0-0 τελικό

Εθνικός Προφήτη - Δράση Αρδαμερίου 2-0 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Δόξα Γερακαρούς 2-1 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΕ Μαρτίου 4-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα