wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 18 Μαρτίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

Μακεδονικός - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-3 τελικό

Ιάσων Αυγής - Ομόνοια Σίνδου 0-0 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Οδυσσέας Κορδελιού 2-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Αστραπή Μεσαίου 2-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων- ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Ρετζικίου 2-1 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - ΑΜΣ Νικόπολη 1-1 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Μελιτέας 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών 1-0 τελικό

Πέρα - Πανόραμα 1-2 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-0 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Εθνικός Πυλαίας 0-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Λητής 0-1 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Ασσήρου 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Εθνικός Μαλγάρων 1-1 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 0-2 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης - Ενωση Συκεών 4-3 τελικό

Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 3-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Κανονιέρηδες 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-2 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-1 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος 0-4 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ελπίδες Φοίνικα 2011 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού - Φοίνικας Σχολαρίου 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Μακεδών Ευόσμου 7-0 τελικό

Αναγέννηση Προχώματος - Δάφνη Ακροποτάμου 0-4 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - Βορράς Αμπελοκήπων 2-4  τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 0-3 τελικό

Μελισσουργός - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-5 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα