wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 26 Μαρτίου 2016 (live).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Μακεδονικός - ΑΕ Φαλήρου 1-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-0 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Οδυσσέας Κορδελιού 2-1 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αστραπή Μεσαίου 0-0 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Θερμαϊκός Θέρμης  1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Νίκη Ευκαρπίας 5-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Δόξα Αγ.Παύλου 3-1 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΕ Φιλύρου 4-0 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Μελιτέας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αστέρας Ραιδεστού 0-3 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-1 τελικό

Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτής 1-0 τελικό

Μαραθώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αρης Ξηροποτάμου 4-2 τελικό

Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Δορκάδας 3-5 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Καβαλαρίου 3-3 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-1 τελικό

Κεραυνός Κολχικού - Διγενής Μονολόφου 6-0 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Θύελλα Περιστερώνα 4-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Εθνικός Μαλγάρων 0-1 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-2 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Μαγνησιακός 2-1 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΣ Μενεμένης 2-1 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Συκεών 3-0 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ιωάννης Παπάφης 1-4 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας 0-0 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αριστοτέλης 1-2 τελικό

Κισσός Χορτιάτη - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-3 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-0 τελικό

Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ντίνος Κούης 4-0 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Ευόσμου 2-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Νίκη Ηρακλείου 7-0 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αίολος 1-0 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-1 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0 τελικό

ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος - Θρίαμβος Ταγαράδων 5-0 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) (23η αγωνιστική)

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΜΑΣ Στίβου 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-6 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 0-7 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0-4 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-5 τελικό

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 1-2 τελικό

Καπετάν Αγρας – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση 1-2 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-1 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - ΑΟ Θράκης 0-1 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Πυρσός Θεσσαλονίκης 4-5 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Κυψέλη Νεάπολης 1-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Δόξα Λακκιάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-1 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 1-2 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Κανάρης 0-1 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ερμής Μηχανιώνας 1-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Δράση Αρδαμερίου 5-0 τελικό

Μελισσουργός - ΑΕ Μαρτίου 1-4 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα