wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 2 Απριλίου 2017 (συνεχής ροή).

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 0-0 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Αστραπή Δενδροποτάμου 4-0 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αξιός Ανατολικού 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-2 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Ελευθεριακός 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - ΓΣ Ηλιούπολης 0-4 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Χελιδόνια 3-2 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σταυρούπολης 4-1 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ακρίτες Συκεών 1-1 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου 0-0 τελικό

Μελιτέας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-1 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2 τελικό

Πέρα - Φοίνικας Καλαμαριάς 2-2 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Επανομής 0-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Ρυσίου 1-4 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών 1-0 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Πανόραμα 3-2 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου 2-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Μαραθώνας 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 4-4 τελικό

Προοδευτική - Αστραπή Νεάπολης 3-2 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-2 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Κισσός Χορτιάτη 4-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-0 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-2  τελικό

Ντίνος Κούης - Κανονιέρηδες 0-6 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-2 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 5-3 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αίολος 3-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-1 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος 2-1 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Μέγας Αλέξανδρος 2014  1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Φοίνικας Σχολαρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου 1-3 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου 1-2 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών 1-0 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-1 τελικό

Εθνικός Σοχού - Διγενής Κρυονερίου 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΜΑΣ Στίβου 2-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 2-3 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος 2-0 τελικό

Εύοσμος 2006 - Μακεδών Ευόσμου 0-3 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου 4-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Φίλιππος Ελεούσας 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟ Καρτερών 4-1 τελικό

ΑΟ Θράκης - Καπετάν Αγρας 0-1 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 0-1 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - Βορράς Αμπελοκήπων 3-0 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Αγ. Παύλος 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 5-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Δόξα Λακκιάς 7-0 τελικό

Κανάρης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-1 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-1 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - ΑΣ Παπάδες 0-8 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - Δόξα Γερακαρούς 3-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα