wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 8 Απριλίου 2017 (συνεχής ροή).

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-1 τελικό 

Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων  4-2 τελικό 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός 2-1 τελικό 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Χελιδόνια - ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-2 τελικό 

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ Νεάπολης 1-1 τελικό 

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου 1-2 τελικό 

Φοίνικας Πολίχνης - Μελιτέας 0-0 τελικό 

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-0 τελικό 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Πέρα - Αστέρας Ραιδεστού 4-0 τελικό 

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ορφέας Σουρωτής 0-2 τελικό 

Φοίνικας Καλαμαριάς - Νίκη Κερασιάς 2-2 τελικό 

Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης 2-1 τελικό 

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1 τελικό 

Αετός Βασιλικών - Εθνικός Πυλαίας 1-2 τελικό 

Πανόραμα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 4-0 τελικό 

Ατρόμητος Τριαδίου - Μαραθώνας 0-0 τελικό 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Ελπίδες Χαλάστρας 0-0 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-0 τελικό 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Προοδευτική 0-5 τελικό 

Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Αστέρας 4-2 τελικό 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΑΕ Πυλαίας 1-0 τελικό 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Ηρακλής Μοδίου 2-1 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - Νέστωρ Οσσας 5-2 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Αετός Ανω Σταυρού 5-3 τελικό 

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 0-1 τελικό 

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δάφνη Ευαγγελισμού 1-3 τελικό 

ΜΑΣ Στίβου - Εθνικός Σοχού 0-1 τελικό 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-6 τελικό 

Φίλιππος Ελεούσας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 5-0 τελικό 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων - ΑΣ Αγ. Παύλος 6-6 τελικό 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΣ Παπάδες 2-3 τελικό 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 2η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μακεδονία Καλαμωτού 2-0 τελικό 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα