wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 9 Απριλίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(31η αγωνιστική)

Μακεδονικός - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Ιάσων Αυγής 1-0 τελικό

Παύλος Μελάς - ΑΕ Φαλήρου 0-0 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-3 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-3 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου΄4-1 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ομόνοια Σίνδου 3-2 τελικό

Οδυσσέας Κορδελιού - Αστραπή Μεσαίου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-3 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-1 τελικό

Αξιός Ανατολικού - ΑΕ Ευόσμου 0-2 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός Γέφυρας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας 2-0 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 5-0 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - ΑΜΣ Νικόπολη 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών - Αρης Ξηροποτάμου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 1-1 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αρης Καβαλαρίου 0-1 τελικό

Δόξα Δρυμού - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-1 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Διγενής Μονολόφου 4-5 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Θύελλα Περιστερώνα 1-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Ασσήρου 3-2 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Κολχικού 3-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Εθνικός Μαλγάρων 3-2 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-1 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - Θρίαμβος Παρθενίου 3-1 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Μαγνησιακός 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 4-1 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 0-2 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ενωση Συκεών 2-1 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ιωάννης Παπάφης 1-2 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αριστοτέλης 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-0 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Ξυλούπολης 4-2 τελικό

Κανονιέρηδες - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-3 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ντίνος Κούης 5-2 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Εθνικός Ευόσμου 4-2 τελικό

Αίολος - Νίκη Ηρακλείου 5-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αχιλλέας Περαίας 0-3 τελικό

Σάντος Πανοράματος - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-1 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Πυρσός Αγίας Τριάδας 0-3 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Δόξα Τριλόφου 1-3 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-1 τελικό

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Εύοσμος 2006 11-0 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου 2-0 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 2-4 τελικό

Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - ΑΟ Θράκης 4-0 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-0 τελικό

Καπετάν Αγρας - Κυψέλη Νεάπολης 3-1 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-0 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Κανάρης 0-4 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ερμής Μηχανιώνας 2-1 τελικό

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Αναγέννηση Επταπυργίου 5-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 2η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 5-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα