wrapper

;Όλα τα αποτέλεσματα των αγώνων της Κυριακής 22 Απριλίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(32η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-1 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου 1-1 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αξιός Ανατολικού 3-2 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου 1-3 τελικό

Ελευθεριακός - Ιωνικός 1-2 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-3 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Δόξα Αγ.Παύλου 2-3 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 1-3 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Χελιδόνια 3-0 τελικό

Μελιτέας - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-1 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Ακρίτες Συκεών 3-1 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Δόξα Ρετζικίου  2-2 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής 3-4 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Πέρα 1-2 τελικό

ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝ Επιβατών 0-3 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-0 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 2-2 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου 5-3 τελικό

Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών 1-0 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Πανόραμα 7-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΣ Μενεμένης 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων 1-1 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη 3-1 τελικό

Ενωση Συκεών - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-2 τελικό

Προοδευτική - Ελπίδες Σταυρούπολης

Ιωάννης Παπάφης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  1-2 τελικό

Αριστοτέλης - Εθνικός Αστέρας 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας - Σάντος Πανοράματος 1-2 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014  2-3 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Δόξα Τριλόφου 2-3 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη 8-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών 3-5 τελικό

Φοίνικας Σχολαρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-0 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου 4-1 τελικό

Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 1-2 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΜΑΣ Στίβου 4-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Εύοσμος 2006 3-1 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-0 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 0-3 τελικό

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 5-0 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μακεδών Ευόσμου 3-1 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - Δάφνη Ακροποτάμου 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΑΟ Θράκης 3-0 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-1 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση 0-4 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟ Καρτερών 0-0 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Καπετάν Αγρας 1-1 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Πολίχνης 5-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κανάρης 2-1 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 4-0 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Δόξα Λακκιάς 2-4 τελικό

ΑΣ Παπάδες - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-4 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015  0-6 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα