wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 23 Σεπτεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου 1-2 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Παύλος Μελάς 0-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-1 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Εθνικός Μετεώρων 1-2 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-1 τελικό

Ιωνικός - Δόξα Πενταλόφου 1-3 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας 1-5 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Ελευθεριακός 0-1 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - Πανόραμα 1-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μακεδονικός Λητής - Θύελλα Περιστερώνα 0-0 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Εθνικός Σοχού 3-1 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αίας Ευόσμου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου 4-3 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Τριαδίου 1-1 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ορφέας Σουρωτής 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-2 τελικό

Ενωση Συκεών - Σάντος Πανοράματος 0-4 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Εθνικός Λαγυνών 3-2 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-0 τελικό

Πέρα - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-3 τελικό

Αριστοτέλης - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Δρυμού 1-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα