wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 24 Σεπτεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Χαλάστρας 1-1 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Ρετζικίου 2-1 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μακεδονικός Γέφυρας 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-2 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-4 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Φιλύρου 1-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-2 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Ασσήρου 2-2 τελικό

Χελιδόνια - Νίκη Ευκαρπίας 3-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών - Μαραθώνας 1-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Κρήνης 3-3 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μελιτέας 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Δόξα Ελπίδας 2-3 τελικό

Μαγνησιακός - ΑΣ Μενεμένης 2-1 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-3 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Θρίαμβος Παρθενίου 2-2 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-1 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Προοδευτική 3-2 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-4 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας 2-0 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κανονιέρηδες 2-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αίολος 2-1 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΟ Ξηροκρήνης 6-1 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΑΟ Καρτερών 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-2 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Μέντεκας Καλαμαριάς 3-1 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Δόξα Τριλόφου 3-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Νέστωρ Οσσας 0-4 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αρης Ξηροποτάμου 1-3 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Διγενής Κρυονερίου 0-1 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών 3-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα