wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 30 Σεπτεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής - Παύλος Μελάς 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας - Ιωνικός 0-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-0 τελικό

Ελευθεριακός - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 τελικό

Πανόραμα - ΑΣ Νεάπολης 0-0 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-2 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Ιάσων Αυγής 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1 τελικό

Χελιδόνια - Μακεδονικός Ασκού 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Μαραθώνας 1-3 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-0 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Νίκη Κερασιάς 0-2 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 0-0 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Φαλήρου 2-0 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αχιλλέας Περαίας 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Μαρτίου 2-0 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ιωάννης Παπάφης  1-0 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 2-2 τελικό

Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-0 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-3 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδα 3-3 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Καρτερών 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-0 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αριστοτέλης 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Δόξα Δρυμού - ΜΑΣ Στίβου 5-0 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - Ηρακλής Μοδίου 2-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα