wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 7 Οκτωβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-2 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Επανομής 2-2 τελικό

Παύλος Μελάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-3 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Ελπίδες Χαλάστρας 4-0 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Δόξα Ρετζικίου 1-0 τελικό

Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 7-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Πανόραμα - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αστραπή Δενδροποτάμου - Αίας Ευόσμου 1-0 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-1 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Χελιδόνια 4-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 2-1 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου 2-0 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μέγας Αλέξανδρος 2014 2-1 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Περαίας 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Εθνικός Μαλγάρων 1-2 τελικό

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας - Προοδευτική 0-4 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού- Αστέρας Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Πέρα - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-0 στο τελικό

Αριστοτέλης - Δόξα Τριλόφου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ντίνος Κούης 2-0 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Μακεδών Ευόσμου 0-2 τελικό

Αίολος Ευόσμου 2014 - Αναγέννηση Προχώματος 5-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-0 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Αγ. Παύλος 1-2 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Δράση Αρδαμερίου 1-0 τελικό

Δόξα Γερακαρούς - ΑΟ Θράκης 5-3 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα