wrapper

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 8 Οκτωβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Κολχικού 1-2 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Ακρίτες Συκεών 2-3 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ευόσμου 0-1  τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Δόξα Πενταλόφου - Εθνικός Μετεώρων 0-3 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Ελευθεριακός 4-0 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Καβαλαρίου 4-1 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-2 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-0 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΣ Νεάπολης 2-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστραπή Μεσαίου 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Εθνικός Σοχού - Θύελλα Περιστερώνα 2-2  τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Ασσήρου 0-1 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Νίκη Ευκαρπίας 3-1 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Μακεδονικός Ασκού 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μαραθώνας - Μελιτέας 1-2 τελικό

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-2 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Ορφέας Σουρωτής 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Μαγνησιακός 0-5 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Ελπίδας 1-4 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΣ Μενεμένης 4-0 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-4 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Ενωση Συκεών 3-0 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-4 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Σάντος Πανοράματος 1-0 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ομόνοια Σταυρούπολης - Κανονιέρηδες 2-3 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Αίολος 2-3 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-1 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Εθνικός Λαγυνών 1-2 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 5-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 6-3 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 3-2 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-4 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 6-1 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Νέστωρ Οσσας 3-2 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-4 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Δρυμού 7-2 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Αρης Ξηροποτάμου 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-4 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 6-0 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου 2-0 τελικο

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 1-22 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Καπετάν Αγρας 0-1 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Μαραθών Υποδομή 1926 4-0 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Ελπίδες Φοίνικα 2011 4-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Εθνικός Προφήτη - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 5-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα