wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 14 Οκτωβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου 4-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-1 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νίκη Μεσημερίου 1-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

'Εθνικός Μετεώρων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-5 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Πενταλόφου 1-2 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-1 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Μελιτέας 0-1 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Κρήνης 2-3 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μαραθώνας 1-1 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αετός Βασιλικών 1-2  τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΕ Μαρτίου 4-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-4 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-0  τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης - Κισσός Χορτιάτη 2-6 τελικό

Ενωση Συκεών - ΑΕ Πυλαίας 4-1 τελικό

Σάντος Πανοράματος - Εθνικός Αστέρας 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Δόξα Δρυμού - Αρης Ξηροποτάμου 3-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - ΑΕ Νέων Σίνδου 0-2 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014 2-3 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος 6-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΣ Παπάδες 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ελπίδες Φοίνικα 2011 2-1 τελικό

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Γερακαρούς 2-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Ανω Σταυρού 2-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα