wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 21 Οκτωβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Κολχικού 1-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Ευόσμου 2-1 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Αναγέννηση Επανομής 2-0 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας - Εθνικός Μετεώρων 1-1 τελικό

Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-3 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΜΣ Νικόπολη 1-1 τελικό

Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Πανόραμα 2-1 τελικό

Ιάσων Αυγής - Αρης Καβαλαρίου 3-0 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Μελιτέας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-0 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής 4-0 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αχιλλέας Περαίας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - ΑΕ Μαρτίου 4-2 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Νίκη Νεοχωρούδας 5-1 τελικό

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μαγνησιακός 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Συκεών 3-1 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Κανονιέρηδες 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-1 τελικό

Αριστοτέλης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 2-1 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μέντεκας Καλαμαριάς 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Διγενής Κρυονερίου - Νέστωρ Οσσας 3-2 τελικό

Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αίολος Ευόσμου 2014 - Ντίνος Κούης  1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 0-0 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 0-4 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 2-1 τελικό

Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Προφήτη 0-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα