wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 22 Οκτωβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-2 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Παύλος Μελάς 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ρετζικίου 1-0 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Γέφυρας 1-0 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-3 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός 1-1 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελλήσποντος Κριθιάς 2-1 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-1 στο 59' (διακοπή αγώνα λόγω επεισοδίων)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Θύελλα Περιστερώνα 2-1 τελικό

Αίας Ευόσμου - Δόξα Ασσήρου 1-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - Νίκη Ευκαρπίας 4-1 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Χελιδόνια 1-1 τελικο

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού 0-2 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας 0-2 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου 2-1 τελικό

Μαραθώνας - Μέγας Αλέξανδρος 2014  4-1 τελικό

Αετός Βασιλικών - ΑΕ Φαλήρου 1-0 τελικό

Νίκη Κερασιάς - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Όλυμπος Δενδροποτάμου - Δόξα Ελπίδας 5-1 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Εθνικός Μαλγάρων 1-6 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΣ Μενεμένης 4-1 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΜΑΣ Αγχιάλου 5-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Πυλαίας 2-3 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Ιωάννης Παπάφης 2-5 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 4-2 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Προοδευτική 1-0 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Σάντος Πανοράματος 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-0 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστέρας Αμπελοκήπων 4-3 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-0 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αίολος 3-0 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Πέρα 2-0 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-3 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-3 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Δόξα Τριλόφου 4-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-2 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Δάφνη Ευαγγελισμού 0-2 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 5-2 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου 6-0 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου 4-2 τελικό

Αναγέννηση Προχώματος - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-2 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Μακεδών Ευόσμου 3-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - Βορράς Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Κανάρης - Ερμής Μηχανιώνας 0-1 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 1-3 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αναγέννηση Επταπυργίου 3-1 τελικο

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 0-5 τελικό

Μαραθών Υποδομή 1926 - Καπετάν Αγρας 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Αετός Ανω Σταυρού 3-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα